O nás

Jmenuji se Radovan Vlk a tvorbou zahrad se zabývám od roku 2001. Zahradnického vzdělání se mi dostalo na VOŠ zahradnické v Mělníce, kde jsem vystudoval obor Zahradní a krajinná tvorba. Své zkušenosti jsem nasbíral při navrhování a realizacích zahrad svých zákazníků i při působení v zahradnických firmách ve Velké Británii a Holandsku.

Můj zahradnický vkus a cítění se vyvíjely zprvu od poněkud účelového pojetí zahrad k zahradám, které člověka osloví specifickou atmosférou. Ta v sobě nese rozmanitost a bohatost nespoutané přírody. Zároveň navozuje pocit, že jste se ocitli na babičině zahrádce, odkud na Vás dýchne jistota v prastarý řád, který je určován střídáním ročních období a který má tu moc vnést Vám klid do duše.

Ve vztahu s klientem si zakládám na osobním přístupu. Rozumět Vašim představám je pro mne klíčové při zpracování návrhu i samotné realizaci díla. Mým cílem je vytvořit zahradu, ve které se Vy budete cítit jako doma a ze které my budeme mít hřejivý pocit z dobře odvedené práce.